טכנאי מחשבים מומלץ? השאירו פרטים וחוזרים בקוויק!

ניקוי מחשב מאבק

המחשב מלא באבק? לכלוך הצטבר? גלו כיצד מנקים מחשב מאבק, איך מנקים מקלדת באופן ייסודי וגם כיצד הכי נכון לבצע ניקוי מסך מחשב, כל הטיפים לניקיון המחשב ממש כאן.
 

⚠️ פורטל מחשב בקוויק אינו לוקח כל אחריות על נזק אשר ייגרם עקב שימוש במדריך הבא. אנו מספקים מידע בלבד ולא לוקחים אחריות על כל נזק אשר ייגרם עקב שימוש במידע המוצג בפורטל מחשב בקוויק.

איך מנקים מחשב מאבק?

אז איך לנקות את המחשב בצורה נכונה? ביצוע ניקוי אבק מהמחשב הוא הכרחי ורצוי לעשות זאת בדרך בטוחה וזהירה, איך בדיוק נעשה זאת מבלי לפגוע במחשב או חלילה לגרום נזק לנו? ממש כאן:

 1. נתקו את המחשב מהחשמל (ניתוק הכבל החשמלי).
   
 2. פתחו את מארז המחשב, בחלק האחורי צריכים להיות ברגים, שחררו אותם ולאחר מכן משכו כלפיכם את דלת המארז.
   
 3. השתמשו במברשת עדינה כמו מטאטא קטן להוצאת האבק מחריצים.
   
 4. באמצעות מפוח אוויר או ספריי אוויר או לחלופין שואב אבק התחילו בשאיבה או העפת האבק מהמארז.
   
 5. כעת סגרו את המארז וחברו בחזרה את המחשב.

טיפ חשוב: אין להשתמש במגבונים לחים אשר עשוים לגרום לקורוזיה, יש להימנע משימוש בפן אשר עשוי לחמם יתר על המידה את הרכיבים ורצוי לעבוד לאט ובזהירות על מנת לא לפגוע או לנתק את אחד הרכיבים במחשב.
 

ניקוי מחשב

איך אפשר לבצע ניקוי למחשב נייד?

כאן הסיפור מורכב הרבה יותר, פתיחת מחשב נייד אינה מומלצת כלל למי שאינו טכנאי. לכן את המחשב הנייד יש לנקות באופן חיצוני.

 • שימוש במטלית לחה ויבשה למעבר על מקלדת והמסך.
 • שימוש בלחץ אוויר על פתחי האוורר שמתחת למחשב ובצידי המחשב.
 • חריצים וחיבורים ניתן גם אותם לנקות באמצעות ספריי לחץ אוויר.

חשוב: אין להשתמש בחומרי אלכוהול או חומרים רטובים אחרים. כמו כן, יש לנקות את המחשב רק כאשר הוא כבוי.

כיצד לבצע ניקוי מסך מחשב בצורה נכונה?

הדרך הטובה ביותר לבצע ניקוי מסך מחשב היא באמצעות מטלית מיקרופייבר עם מעט מים, מרטיבים מעט את המטלית וסוחטים ומנגבים עם תנועות סיבוביות. לחלופין ניתן להשתמש במגבוניים ייעודים לניקוי מסך. אם אין ברשותכם מטלית מיקרופייבר, ניתן להשתמש במטלית המיועדת לניקוי משקפיים. חשוב לכבות את צד המחשב בעת הניקוי.

ניקוי מקלדת של מחשב נייד ונייח

על מנת לנקות מקלדת בצורה יעילה ונכונה צריך להשתמש בלחץ אוויר, יש ספריי או מכונה ייעודית אשר יוצרת אוויר בלחץ גבוה, שימוש בה צריך לדחוף החוצה את הלכלוכים. אם רוצים לנקות מקלדת מפני לכלוך שאינו פירורים אשר באמצעות מגבון לח. הפעולות מתאימות הן למקלדת מחשב רגילה והן בעבור ניקוי מקלדת של מחשב נייד.

מהו המחיר לניקוי מחשב מאבק?

רוצים לבצע ניקוי מחשב מאבק באופן מקצועי? לא רוצים להתסכן בפתיחת המחשב ואין ברשותכם ספריי לניקוי הפועל עם לחץ אוויר? בין אם מדובר על ניקוי מחשב נייד או נייח, טכנאי מחשבים יגיע לביתכם עם הציוד המתאים ויבצע ניקוי מפני אבק באופן הכי מקצועי וקפדני שיש. העלות תיהיה בין 200 - 300 ש"ח.

מחשב בקוויק - פתרונות והזמנת שירות

כפי שניתן לראות, בפורטל מחשב בקוויק ניתן גם להזמין טכנאי מחשבים עד הבית לקבלת שירות וגם למצוא מידע מקיף כמו למשל איך לנקות את המחשב מאבק ועוד מדריכי מחשבים ופתרונות בסגנון "עשה זאת בעצמך". אז אם אתם מחפשים טכנאי - צרו קשר, אם אתם רוצים לעשות זאת בעצמכם, כל המידע מופיע למעלה.